EELISA Scientific Student Competition

2024. június 10-11. között, immár második alkalommal került megrendezésre az EELISA Scientific Student Competition. A hazai OTDK mintájára szervezett versenynek az idén a BME adott otthont.

A versenyen  106 pályamunkával 140 hallgató vett részt (104 jelenléti, 36 online formában). A Természettudományi Kart 3 hallgató, Andorfi István (1. hely), Köller Donát Ákos (2. hely) és Fitos Bence (különdíj) képviselte. Mindhárman az Applied Sciences 2 szekcióban mérték össze tudásukat francia, román és spanyol társaikkal. Gratulálunk az eredményekhez.

Kollégáink,  Gádoros Patrik és Kiss Sándor a lebonyolítást segítették, köszönjük a munkájukat.

Az eseményről részletesebben az alábbi oldalon lehet olvasni:

Az EELISA Activity Hallgatói Ösztöndíj pályázatairól a honlapon további információk érhetők el.